•   WAT? MAILADRES
    A Activiteitencommissie activiteitencommissie@svmmaartensdijk.nl 
      Algemene vragen info@svmmaartensdijk.nl
      AVG sponsorcommissie@svmmaartensdijk.nl
    B Bestuurszaken (secr.) secretaris@svmmaartensdijk.nl
      Boetes penningmeester@svmmaartensdijk.nl
    C Communicatie communicatie@svmmaartensdijk.nl
      Contributie penningmeester@svmmaartensdijk.nl
      Coördinator vrijwilligers voorzitter@svmmaartensdijk.nl
    D Dartcommissie dartcommissie@svmmaartensdijk.nl
      Damesvoetbal damesvoetbal@svmmaartensdijk.nl
    K Kantine inkoop penningmeester@svmmaartensdijk.nl
      Kantinedienst vast personeel voorzitter@svmmaartensdijk.nl
      Kantinedienst vrijwilligers kantinecommissie@svmmaartensdijk.nl
      Keeperstrainer jeugd+selectie keeperstrainer@svmmaartensdijk.nl
      KNVB-zaken scheidsrechtercommissie@svmmaartensdijk.nl
    L Leiding van Leider/trainers  (=TVC) tvc@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer Kabouters kabouters@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer JO-7.1 JO-7.1@svmmaartensdijk.nl  
      Leider/trainer JO-8.1 JO-8.1@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer JO-9.1 JO-9.1@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer JO-9.2 JO-9.2@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer JO-10.1 JO-10.1@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer JO-11.1 JO-11.1@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer MO-11.1 MO-11.1@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer JO-13.1 JO-13.1@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer JO-15.1 JO-15.1@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer JO-17.1 JO-17.1@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer JO-19.1 JO-19.1@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer SVM1 SVM1@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer SVM2 SVM2@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer SVM3 SVM3@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer SVM4 SVM4@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer SVM5 SVM5@svmmaartensdijk.nl
      Leider/trainer SVM45+ SVM45plus@svmmaartensdijk.nl
      Lidmaatschap  ledenadministratie@svmmaartensdijk.nl
    M Materialenbeheer (o.a. SVM tenue, kousen etc.) sponsorcommissie@svmmaartensdijk.nl 
      Meidenvoetbal meidenvoetbal@svmmaartensdijk.nl
    O Onderhoud gebouwen voorzitter@svmmaartensdijk.nl
    P Penningmeester penningmeester@svmmaartensdijk.nl
      Perscontacten voorzitter@svmmaartensdijk.nl
    S Scheidsrechterzaken (coördinatie, inplanning en begeleiding) scheidsrechtercommissie@svmmaartensdijk.nl
       - Jeugdscheidsrechterzaken (begeleiding) scheidsrechtercommissie@svmmaartensdijk.nl
      Social Media socialmedia@svmmaartensdijk.nl
      Spelerpassen (U-pas etc) Penningmeester@svmmaartensdijk.nl
      Sponsoring veldvoetbal sponsorcommissie@svmmaartensdijk.nl
      Stageplek stage@svmmaartensdijk.nl
      Squash penningmeester@svmmaartensdijk.nl
    T Toernooien toernooicommissie@svmmaartensdijk.nl
      Technische Voetbal Commissie  (TVC) tvc@svmmaartensdijk.nl
    V Vertrouwenspersoon m.valkenburg@mensdebilt.nl
      Verzorger verzorger@svmmaartensdijk.nl
      Vice-voorzitter vice-voorzitter@svmmaartensdijk.nl
      Voetbalzaken vice-voorzitter@svmmaartensdijk.nl
      Voorzitter voorzitter@svmmaartensdijk.nl
      Vrijwilligers secretaris@svmmaartensdijk.nl
    W Website - foto's foto@svmmaartensdijk.nl
      Website - redactie websiteredactie@svmmaartensdijk.nl
      Wedstrijdcoördinator - Senioren wedstrijdcoördinator-senioren@svmmaartensdijk.nl
      Wedstrijdcoördinator - Junioren wedstrijdcoördinator-junioren@svmmaartensdijk.nl
    Z Zaalvoetbal futsal@svmmaartensdijk.nl