• WIE-DOET-WAT

    OVERZICHT VAN ALLE CONTACTPERSONEN MET SVM-MAILADRES

      WAT MAILADRES WIE
    A Activiteitencommissie activiteitencommissie@svmmaartensdijk.nl  Sonja Boshuis, Cindy Mooring, Marjan Gaasenbeek, Eline Thalen, Lenneke Lodder
      Algemene vragen info@svmmaartensdijk.nl 1) Monique Bicker (secr.) 2) Backup Majorie Overvoorde (comm.)
      A-team voor AV*-middelen in vipruimte en kantine A-team@svmmaartensdijk.nl Ronald de Valk, Coen de Valk (AV=audio-visueel dus tv, clubtv, presentaties, geluid etc.)
      AVG sponsorcommissie@svmmaartensdijk.nl Hans Nauta
    B Bestuurszaken (secretaris) secretaris@svmmaartensdijk.nl Monique Bicker  
      Boetes penningmeester@svmmaartensdijk.nl Nol van Noort
    C Communicatie communicatie@svmmaartensdijk.nl Majorie Overvoorde
      Contributie penningmeester@svmmaartensdijk.nl Nol van Noort
    D Dartcommissie dartcommissie@svmmaartensdijk.nl Rob Scherrenberg, Harry Wijman (onderhoud)
    H Hoofdtrainer selectie hoofdtrainer@svmmaartensdijk.nl Herman Verrips    
    K Kantine inkoop kantine@svmmaartensdijk.nl Nol van Noort & Maarten Mooring
      Kantinedienst vast personeel voorzitter@svmmaartensdijk.nl Evert Boshuis
      Kantinedienst vrijwilligers kantinecommissie@svmmaartensdijk.nl Maarten Mooring  & Eveline van Hoegee
      Keeperstrainer (jeugd & selectie) keeperstrainer@svmmaartensdijk.nl Dominic Jansen
      KNVB-zaken scheidsrechtercommissie@svmmaartensdijk.nl Evert Boshuis
    L Leiding van Leider/trainers  (=TVC) tvc@svmmaartensdijk.nl Ed Buitenhek, Michel van de Goede, Rick Lith, Rick van de Goede, Dominic Jansen
      Lidmaatschap (ook adreswijzigingen) & registratie vaste vrijwilligers ledenadministratie@svmmaartensdijk.nl Jeannette van den Bunt
    M Materialenbeheer (uitgifte van SVM tenue, kousen, tassen etc.) sponsorcommissie@svmmaartensdijk.nl  Gert Aalderink i.s.m. Monique Bicker
      Materialen bestellen sponsorcommissie@svmmaartensdijk.nl  Hans Nauta
      Meidenvoetbal meidenvoetbal@svmmaartensdijk.nl Jan Gijzen (t/l)
    O Onderhoud gebouwen voorzitter@svmmaartensdijk.nl Evert Boshuis 
    p Penningmeester penningmeester@svmmaartensdijk.nl Nol van Noort
      Perscontacten communicatie@svmmaartensdijk.nl Majorie Overvoorde
    S Scheidsrechterzaken (coƶrdinatie, inplanning en begeleiding) scheidsrechtercommissie@svmmaartensdijk.nl Evert Boshuis
      Social Media socialmedia@svmmaartensdijk.nl Majorie Overvoorde  Robert van Rooijen)
      Spelerpassen (U-pas etc) Penningmeester@svmmaartensdijk.nl Nol van Noort
      Sponsoring veldvoetbal sponsorcommissie@svmmaartensdijk.nl Hans Nauta
      Stageplek stage@svmmaartensdijk.nl Majorie Overvoorde
      Squash penningmeester@svmmaartensdijk.nl Nol van Noort
    T Teamleiding voetbalteams senioren  teamleiding-senioren@svmmaartensdijk.nl met dit mailadres bereik je in 1x alle teammailadressen senioren
      Teamleiding voetbalteams jeugd teamleiding-jeugd@svmmaartensdijk.nl met dit mailadres bereik je in 1x alle teammailadressen jeugd
      Toernooien toernooicommissie@svmmaartensdijk.nl Joyce Kwakernaak, Cindy Mooring
      Technische Voetbal Commissie  (TVC) tvc@svmmaartensdijk.nl Ed Buitenhek, Michel van de Goede, Rick Lith, Rick van de Goede, Dominic Jansen
    T Kabouters kabouters@svmmaartensdijk.nl Dominic Jansen
      JO-8.1 JO-8.1@svmmaartensdijk.nl Andries van den Enden (t/l)
      JO-9.1 JO-9.1@svmmaartensdijk.nl Paul van Dijk (t), Eline Thalen (l), Edward Drenth (l)
    E JO-9.2 JO-9.2@svmmaartensdijk.nl Rick Verhoef (t/l), Miki Alatovic (t/l)
      JO-10.1 JO-10.1@svmmaartensdijk.nl Pascal van Elst(t/l), Leo Fijen (t/l)
      JO-10.2 JO-10.2@svmmaartensdijk.nl Mark Hegeman, Johan Hegeman 
      JO-11.1 JO-11.1@svmmaartensdijk.nl Renske van Yperen, Mara Lam
    A JO-12.1 JO-121.@svmmaartensdijk.nl Coen de Valk (t), Ruud Copijn (l), Annelies van de  Goede (l)
      JO-13.1 JO-13.1@svmmaartensdijk.nl Wilson Wehl (t/l)
      JO-13.2 JO-13.2@svmmaartensdijk.nl Hans Drost (t), Paul van Dijk (t), Henny DrieeĆ«nhuizen (l), Joyce Kwakernaak (l)
      JO-14.1 JO-14.1@svmmaartensdijk.nl Rick Lith (t), Jeffrey van Eindt (l), Frank Lith (l)
    M MO-15.1 MO-15.1@svmmaartensdijk.nl Jan Gijzen (t/l)
      JO-15.1 JO-15.1@svmmaartensdijk.nl Rick van de Goede (t), Rob van de Goede (l)
      JO-16.1 JO-16.1@svmmaartensdijk.nl Peter Paul van  Hoegee (t)
      MO-20.1 MO-20.1@svmmaartensdijk.nl Sylvia van der Meijden
      SVM1 SVM1@svmmaartensdijk.nl Herman Verrips  (t), Frank Metz (l), John Bosman (l)
    S SVM2 SVM2@svmmaartensdijk.nl Coen de Valk (t), Tom Timmerman (l)
      SVM3 SVM3@svmmaartensdijk.nl Glenn Koops (l), Eduard van der Lee (t), Marco Willemse (t)
      SVM4 SVM4@svmmaartensdijk.nl Ed Buitenhek (t/l)
      SVM5 SVM5@svmmaartensdijk.nl Robert van Rooijen (l)
      SVM VR30+1 damesvoetbal@svmmaartensdijk.nl Saber Nasiri  (t), Monique Bicker (l), Joyce Kwakernaak (l)
    V Veldbeheer (lijnen, keuren velden) velden@svmmaartensdijk.nl Jan Gijzen  
      Vertrouwenspersoon - extern m.valkenburg@mensdebilt.nl M. Valkenburg (gem. De Bilt)
      Vertrouwenspersoon - intern secretaris@svmmaartensdijk.nl Monique Bicker
      Verzorger verzorger@svmmaartensdijk.nl Atlas fysio, Joost de Rooij
      Vice-voorzitter vice-voorzitter@svmmaartensdijk.nl Monique Bicker (a.i.)
      Voetbalzaken voorzitter@svmmaartensdijk.nl Evert Boshuis
      Voorzitter voorzitter@svmmaartensdijk.nl Evert Boshuis
      Vog (verklaring omtrent gedrag) vog@svmmaartensdijk.nl Maarten Mooring  
      Vrijwilligers vrijwilligers@svmmaartensdijk.nl Eveline van Hoegee
    W Website - foto's foto@svmmaartensdijk.nl Nanne de Vries
      Website - redactie website@svmmaartensdijk.nl Majorie Overvoorde
      Wedstrijdzaken wedstrijdzaken@svmmaartensdijk.nl Evert Boshuis, Ed Buitenhek (back-up)
    Z Zaalvoetbal futsal@svmmaartensdijk.nl  Hendrik den Otter
      wijzigingen graag aan communicatie@svmmaartensdijk.nl update: 11.11.23