• Zomerreces: Trainen alleen op woensdagavond op het kunstgras

  • De TVC heeft de afgelopen maanden hard gewerkt aan de voorbereiding van het nieuwe voetbalseizoen.

    Dat heeft geleid tot de volgende voorlopige teamindeling zie hieronder.

    Die indeling kan nog wijzigen als er nieuwe leden bij komen. Heb je vragen of staat jouw naam er niet bij? Neem dan contact op met jouw leider/trainer of stuur een bericht naar tvc@svmmaartensdijk.nl

     



  • Kabouters   JO11-3   JO15-1
    Ates, Ziya   Akbari, Arshiya   Abbel, Finn
    Bruin, Nouri De   Copijn, Isa   Bijlhout, Thiemo
    Drenth, Liz   Elst, Quinten van   Elhafiani, Amin
    Elst, Mika Finn Van   Geesink, Thierry   Ewijk, Damian van
    Jansen, Sam   Goede, Danique van de   Hoegee, Florian van
    Kranenborg, Nev   Groot, Thijs de   Lange, Melle de
    Linden, Luca Van der   Jansen, Lana   Meijden, Niels van de
    Reckers, Xavi   Lange, Linn de   Mooring, Ciaro
        Linden, Kleis van der   Mooring, Mareno
    JO8-1 en JO8-2   Tol, Demy van der   Sligtenhorst, Lieke van
    Brandl, Emma   Wegman, Feline   Weert, Tjeerd van
    Brink, Lise Van den        
    Custodio, Rayan Damine   JO13-1   JO16-1
    Dijk, Matz Van   Amaador, Faris   Boshuis, Bram
    Drenth, Noor   Brons, Abel   Bunschoten, Victor
    Groot, Luuk de   Dijk, Bryan van   Emmelot, Niek
    Haest, Rijk   Grootveld, Jayson   Geijskes, Thomas
    Huiden, Rick   Lagendijk, Siem   Goede, Julen van de
    Kessel, Meine van   Lith, Sep   Goede, Miguel van de
    Miedema, Jesse   Mil, Kjelte Van   Hoegee, Stijn van
    Morssink, Lukas   Oudenalder, Scott van den   Jansen, Remco
    Schutte, Felix   Poot, Rafael   Lagendijk, Sara
    Vrijsen, Milo   Romano, Alessandro   Lam, Finn
        Steenbeek, Julian    Steen, Thijmen van der
    JO9-1    Timmerman, Koen   Stijlaart, Tycho
    Barneveld, Luuk van   Vader, Marcus   Sturkop, Max
    Copijn, Guus   Valk, Brent van der   Yperen, Renske van
    Eijk, Dante van   Versteegh, Finn    
    Elst, Viggo van   Wellie, Finn van    JO19-1
    Harmsen, Sam       Bosman, Thijs
    Verheul, Hugo   MO13-1   Breemen, Frank van
    Yperen, Casper van   Emmelot, Sanne   Breemen, Reinout van 
        Esveld, Ilse van   Brink, Kars van den
    JO9-2    Ewijk, Reza van   Brink, Sascha van den
    Bakker, Waylon   Gijzen, Fien   Cloo, Sten
    Berg, Steffen van den   Gijzen, Jet   Duran Zabala, Carlos David
    Eeden, Faas van   Lam, Mara   Gaasenbeek, Marcel
    Hegeman, Chris   Lange, Babet de   Geijtenbeek, Beau
    Hegeman, Vince   Meijden, Lieke van der   Gijsen, Levy
    Jacobs, Sol   Metz, Beertje   Kool, Jesper
    Kwakernaak, Jayden   Uppelschoten, Eke   Mohrmann, Ove
        Veldhuizen, Ghislaine   Montfoort, Mondo van
    JO11-1 en JO11-2   Veldhuizen, Sofie   Reparon, Senna
    Akdas, Kerem   Wetering, Luna van de   Simmerman, Yannick
    Beest, Jefta Van       Weert, Ties van
    Dijk, Jayden Van   JO14-1   Wijngaard, Mees van den
    Drost, Jesse   Bakker, Gino   Woudenberg, Dennis van
    Drost, Levi   Buijs, Sebas    
    El bouti, Adam   Geijtenbeek, Olaf    
    Ettekoven, Guido van   Goede, Chris van de    
    Jacobs, Bo   Gorkum, Dani van    
    Jansen, Martijn   Jaama Omar, Saad    
    Kranenborg, Ethan   Jacobs, Morris    
    Montfoort, Matz van   Joosten, Matthias    
    Oostveen, Job   Kok, Jay    
    Schutte, Joris   Lijffijt, Luca    
    Tel, Dirk   Saffrie, Mel    
    Tessel, George Van   Wegman, Florian    
    Urk, Kenji   Wehl, Quinten    
    Vrijsen, Delian        
    Wartan, Charbel        
    Wartan, Ibrahim