• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamDetails
    vr 02-dec. 20:00Kampong VR30+2SVM VR30+1
    vr 02-dec. 20:30SVM VR30+1Sporting '70 VR30+1
    vr 02-dec. 21:00Delta Sports '95 FC VR30+1SVM VR30+1
    vr 02-dec. 21:30SVM VR30+1SVO Krommerijnstreek VR30+1
    za 03-dec. 09:00SVM JO8-1Bilt De FC JO8-4
    za 03-dec. 09:00SVM JO9-1Sporting 70 JO9-4JM
    za 03-dec. 09:00SVM JO9-2Graveland 's JO9-2
    za 03-dec. 09:00SVM JO11-3Kampong JO11-8
    za 03-dec. 09:30SVM JO15-1BFC JO15-4
    za 03-dec. 10:00Vecht de JO14-1SVM JO14-1
    za 03-dec. 10:15Victoria MO13-2SVM MO13-1
    za 03-dec. 10:15Hees JO13-1SVM JO13-1
    za 03-dec. 10:30FC Weesp JO8-5SVM JO8-2
    za 03-dec. 11:00SVM JO11-1DOSC JO11-2
    za 03-dec. 11:10PVCV JO11-5SVM JO11-2
    za 03-dec. 11:30SVM JO19-1Buitenboys sc. JO19-1
    za 03-dec. 11:30SVM JO16-1Olympia '25 JO16-1
    za 03-dec. 13:00SVM 4Bilt De FC 7
    za 03-dec. 13:15VVZ '49 3SVM 2
    za 03-dec. 14:30SVM 1SVP 1
    wo 07-dec. 18:30Graveland 's MO14-1SVM JO14-1
    za 10-dec. 08:30SDO JO11-2SVM JO11-1
    za 10-dec. 09:00SVM JO11-2HMS JO11-1
    za 10-dec. 09:00SVM JO8-2Waterwijk asc JO8-6
    za 10-dec. 10:00SVM JO13-1Victoria JO13-3
    za 10-dec. 10:15SVM MO13-1Nieuwland ASC MO13-1
    za 10-dec. 10:30Wasmeer JO8-2SVM JO8-1
    za 10-dec. 10:30Gooi 't sc JO9-2SVM JO9-2
    za 10-dec. 10:45Kampong JO9-5SVM JO9-1
    za 10-dec. 11:30SVM 2IJsselmeervogels 3
    za 10-dec. 12:00SVM JO14-1BFC JO14-4
    za 10-dec. 12:30Zuidvogels HSV De JO15-2SVM JO15-1
    za 10-dec. 13:30Kampong JO16-3SVM JO16-1
    za 10-dec. 14:30VVZ '49 1SVM 1
    za 10-dec. 15:00SVM 3Odin 4
    za 10-dec. 15:05Bilt De FC JO11-5SVM JO11-3
    za 10-dec. 15:15Voorwaarts 6SVM 4
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    za 26-nov. 09:00SVM JO11-3Hercules JO11-83 - 10
    za 26-nov. 09:00VIOD JO11-1SVM JO11-26 - 2
    za 26-nov. 10:00JO15-1Gooi 't sc JO15-11 - 7
    za 26-nov. 11:00SVM JO11-1Olympia '25 JO11-14 - 3
    za 26-nov. 11:30SVM JO16-1PVCV JO16-47 - 1
    za 26-nov. 11:45Maarssen JO13-4SVM JO13-12 - 5
    za 26-nov. 12:00JO14-1Wasmeer JO14-10 - 12
    za 26-nov. 12:00Vliegdorp 't vv 248 - 1
    za 26-nov. 14:00AFC Quick 1890 JO19-2SVM JO19-13 - 4
    za 26-nov. 14:30Vliegdorp 't vv 111 - 4
    za 26-nov. 14:30Gooi 't sc MO13-3MO13-12 - 2
    za 26-nov. 15:003Bilt De FC 31 - 5
  • Vriendschappelijke wedstrijden

    Vriendschappelijke wedstrijden kunnen aangemaakt worden in Sportlink en zijn hierdoor terug te vinden door de spelers in de wedstrijdapp of voetbalapp. Deze wedstrijden worden niet hierboven vermeld.