• Ja we kunnen bijna weer voetballen!
     
    Onze lijst met aanmeldingen van nieuwe trainers & leiders voor zowel jeugd- als senioren teams groeit met de dag!
     
    Maar voor de volgende teams hebben we nog een paar gaten:
    De JO9-2 een trainer/leider die samen met de huidige trainer aan de bak wil.
    De JO-11  een leider. SVM1&2: vlaggers
    Selectie: vlagger

    Voor meer info of opgeven als vrijwilliger-> tvc@svmmaartensdijk.nl
     
    Twijfel je nog? Kom vrijblijvend naar de informatiebijeenkomst op woensdag 30 augustus 19.30 u (ontvangst vanaf 19 u) in de kantine van SVM. Dan kan je kennismaken met de andere vrijwilligers en TVC-coördinatoren en wordt verteld hoe onze club je kan helpen als leider of trainer. Ook worden teamtassen en sleutels uitgedeeld.
     
    VASTE VRIJWILLIGERS LET OP!

    Als vaste vrijwilliger van SVM vragen wij je om jezelf te registreren voor 1 sept a.s.

    Registreren is nodig voor:
     
    1) aanvragen VOG
    2) toevoeging aan Voetbalapp
    3) koppelen aan team-mailadres SVM
     
    Hoe registreren?

    Via de link https://www.svmmaartensdijk.nl/club_aanmelden kan je je aanmelden als trainer/leider van SVM (niet - spelend aanklikken).
    Een ander leuk voordeel is dat je dan automatisch opgenomen wordt in ons vaste vrijwilligersbestand en automatisch een uitnodiging krijgt voor bijvoorbeeld onze vrijwilligersbedankavond. (Andere vaste vrijwilligers kunnen zich ook op deze manier registreren).