• JO-16.1

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 apr. 20:00sv Parkhout VR30+1 - SVM VR30+1Sportpark Parkhout
    19 apr. 20:30SVM VR30+1 - Delta Sports '95 FC VR30+1Sportpark Parkhout
    19 apr. 20:30UVV VR30+1 - SVM VR30+2Sportpark De Paperclip
    19 apr. 21:00SVM VR30+2 - Brederodes VR30+1Sportpark De Paperclip
    19 apr. 21:00Faja Lobi KDS VR30+3 - SVM VR30+1Sportpark Parkhout
    19 apr. 21:30SVM VR30+1 - OSM '75 VR30+1Sportpark Parkhout
    19 apr. 21:30VSC VR30+1 - SVM VR30+2Sportpark De Paperclip
    19 apr. 22:00SVM VR30+2 - Sporting '70 VR30+1Sportpark De Paperclip
    20 apr. 08:30DOSC JO12-5 - SVM JO12-1JMSportpark DOSC
    20 apr. 09:00SVM JO8-1JM - DOVO MO8-1Sportpark Van Eck
    20 apr. 09:00SVM JO9-2 - Elinkwijk JO9-4Sportpark Van Eck
    20 apr. 09:00SVM JO9-1 - Bilt De FC JO9-4Sportpark Van Eck
    20 apr. 09:00SVM JO11-1 - Sporting '70 JO11-4Sportpark Van Eck
    20 apr. 09:00SVM JO10-2 - Victoria JO10-4Sportpark Van Eck
    20 apr. 10:00VVJ JO10-1 - SVM JO10-1Sportpark Overvecht-Noord
    20 apr. 10:15SVM JO13-2 - Jonathan JO13-5Sportpark Van Eck
    20 apr. 10:15v.v. Veenendaal MO20-1 - SVM MO20-1Sportpark De Groene Velden
    20 apr. 10:30SVM JO15-1 - Victoria JO15-4Sportpark Van Eck
    20 apr. 11:00Vianen JO13-1 - SVM JO13-1Sportpark Blankensteijn
    20 apr. 12:00SVM 2 - OSM '75 3Sportpark Van Eck
    20 apr. 12:00DHSC 4 - SVM 3Sportpark Thorbecke
    20 apr. 12:30DWSM 2 - SVM 5Sportpark Daalseweide
    20 apr. 13:30Hoogland JO16-4 - SVM JO16-1Sportpark Langenoord
    20 apr. 13:30Sporting '70 JO14-3 - SVM JO14-1Sportpark Voordorp
    20 apr. 14:30SVM 1 - OSM '75 1Sportpark Van Eck
    20 apr. 14:30SVM 4 - Odysseus '91 9Sportpark Van Eck
    20 apr. 16:15UVV MO15-4 (9-tal) - SVM MO15-1Sportpark De Paperclip
    4 mei. 09:00Loosdrecht JO15-1 - SVM JO15-1Sportpark Hallinckveld
    4 mei. 11:00Zwaluwen Utrecht '11 MO15-3 (9-tal) - SVM MO15-1Sportpark Welgelegen
    4 mei. 12:30Odysseus '91 9 - SVM 4Sportpark Olympos
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abbel, FinnTeamspeler
    Bijlhout, ThiemoTeamspeler
    Bunschoten, VictorTeamspeler
    Jansen, RemcoTeamspeler
    Kok, JayTeamspeler
    Lam, FinnTeamspeler
    Mooring, CiaroTeamspeler
    Mooring, MarenoTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Abdikarim Mohamed, AbdallaLokale staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    sv Parkhout VR30+1

    VS

    SVM VR30+1

    19 april 202420:00 uur
    Sportpark Parkhout veld 7 A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd