• Op 7 februari bereikte ons het verdrietige nieuws dat Hans Voogt is overleden.

    Hans is jarenlang als vrijwilliger zeer actief geweest binnen onze vereniging. Sinds 1981 was hij betrokken bij SVM. In dat jaar was hij voorzitter van het zaalvoetbal, in 1985 afdelingsvoorzitter squash en van 1987 tot 1993 voorzitter van SVM. In 1993 werd Hans door de leden benoemd tot erevoorzitter.

    Na een jaar rust bleef Hans zich inzetten voor de vereniging: hij ging de jeugd coachen en werd daarnaast ook scheidsrechter.

    Regelmatig was Hans op zaterdagmiddag langs de lijn te vinden om het eerste elftal te bekijken en zijn mening over het voetbal te geven, waarbij zijn ploeg PSV steevast uitgebreid werd becommentarieerd. In de laatste jaren was bridge zijn grote hobby. Het idee om Bridge Maartensdijk op te starten kwam van Hans; de uiteindelijke oprichting werd door anderen uitgevoerd.

    Wij wensen Joke, zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze verdrietige tijd.

    Bestuur SVM
    Peter, Jeannette, Nol, Remco, Dominic, Magda, Anne en Adrie