• 5 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 12:00SVM 5 - Voorwaarts 6Sportpark Van Eck
    26 sep. 14:30Brederodes 7 - SVM 5Sportpark Blankensteijn
    3 okt. 12:00SVM 5 - Geinoord Nieuwegein 5Sportpark Van Eck
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.BZC'13 3 - 51 - 1
    5 sep.5 - Hercules 103 - 0
  • Poulestanden SVM 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BZC'13 33210121117
    2532107257
    3VIOD 3310246-23
    4Hercules 103003014-140

    Poulestanden SVM 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brederodes 700000000
    2DVSU 600000000
    3EDO (U) 800000000
    4Elinkwijk 300000000
    5Geinoord Nieuwegein 500000000
    6IJFC 1000000000
    7JSV Nieuwegein 800000000
    8500000000
    9Voorwaarts 600000000
    10VVJ 600000000
    11Zwaluwen Utrecht '11 300000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Barneveld, VincentTeamspeler
    Boden, Robin tenTeamspeler
    Burgers, StijnTeamspeler
    Hilten, Mike vanTeamspeler
    Jong, Erwin deTeamspeler
    Keulen, Richard vanTeamspeler
    Keulen, Stefan vanTeamspeler
    Lamers, MartijnTeamspeler
    Lorijn, Alex deTeamspeler
    Meulen, Berry v.d.Teamspeler
    Oelderik, StefanTeamspeler
    Rijst, Mark van derTeamspeler
    Rooijen, Jesper vanTeamspeler
    Rooijen, Sven vanTeamspeler
    Schuller, JodyTeamspeler
    Veelen, Erik vanTeamspeler
    Veelen, Henk vanTeamspeler
    Verschuur, RichardTeamspeler
    Vries, Coen deTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Biljardt, JurriaanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Rooijen, Robert vanTechnische stafBondscoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SVM 5

    VS

    Voorwaarts 6

    19 september 202012:00 uur
    Sportpark Van Eck veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVM 5

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd