• 4 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 14:30Gooi 't sc 5 - SVM 4Sportpark Berestein
    8 feb. 14:30SVM 4 - Loosdrecht 5Sportpark Van Eck
    15 feb. 13:30ASV '65 2 - SVM 4Sportpark Ankeveen - ASV'65
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 jan.Forza Almere 3 - SVM 43 - 2
    18 jan.BZC'13 3 - SVM 41 - 4
  • Poulestanden SVM 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Forza Almere 311100142172530
    2Altius 51291260233728
    3Graveland 's 2117132622422
    4Victoria 4127053231121
    5Zuidvogels HSV De 6136252725220
    6Loosdrecht 6116143731619
    7Zuidvogels HSV De 71060439211816
    8SVM 4115063331215
    9BZC'13 3133191335-2210
    10ASV '65 2103072026-69
    11Loosdrecht 51220101550-356
    12Gooi 't sc 5101092052-323

    Poulestanden SVM 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVJ 431209815
    2Bilt De FC 931118714
    3Voorwaarts 6311167-14
    4SVM 4310289-13
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Engel, BjornTeamspeler
    Goede, Michel van deTeamspeler
    Groot, Richard deTeamspeler
    Hall, MichaelTeamspeler
    Harte, SjoerdTeamspeler
    Heus, MarkTeamspeler
    Jansen, DominicTeamspeler
    Kalverda, JacquesTeamspeler
    Koops, GlennTeamspeler
    Lith, RickTeamspeler
    Maurik, Frank vanTeamspeler
    Reenen, Tim vanTeamspeler
    Scherrenberg, RobTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kooi, Marcel vanOverige stafTeammanager
    Scherrenberg, RobTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Gooi 't sc 5

    VS

    SVM 4

    01 februari 202014:30 uur
    Sportpark Berestein veld 3 't Gooi

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SVM 4

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,82

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,36

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd