• 4 VE zaterdag speeldag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SVM 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Graveland 's 333009369
    2DOSC 44211161337
    3Eemdijk 832018626
    4Voorwaarts 532018626
    5SVM 43111151414
    6EDO (U) 103111121114
    7Altius 631116514
    8Vecht de 221014403
    9Loosdrecht 63102511-63
    10Loosdrecht 5302158-32
    11Eemnes 4100113-20
    12BZC'13 3300316-50

    Poulestanden SVM 4 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVM 4330013679
    2DVSU 5320114776
    3VVJ 63102912-33
    4VSC 83003314-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Burgers, SjoerdTeamspeler
    Engel, BjornTeamspeler
    Goede, Michel van deTeamspeler
    Groot, Richard deTeamspeler
    Hall, MichaelTeamspeler
    Harte, SjoerdTeamspeler
    Heus, MarkTeamspeler
    Hoegee, Peter Paul vanTeamspeler
    Jansen, DominicTeamspeler
    Koops, GlennTeamspeler
    Lith, RickTeamspeler
    Maurik, Frank vanTeamspeler
    Meer, Sander van derTeamspeler
    Reenen, Tim vanTeamspeler
    Scherrenberg, RobTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kooi, Marcel vanOverige stafTeammanager
    Scherrenberg, RobTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SVM 4

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd